ARAPLARDAN ERDOĞAN'A 99.999.990.-- DOLAR BAĞIŞ

  görünümler 38,057

LİBERAL DEMOKRAT SOSYALİST

LİBERAL DEMOKRAT SOSYALİST

5 gün önce

ARAPLARDAN ERDOĞAN'A 99.999.990.-- DOLAR BAĞIŞ
09 EKİM 2019
SAAT: 08.00
CHP'li Haluk Koç, Bilal Erdoğan'ın hesabına 99.9 milyon dolarlık bağış yapıldığını gündeme getirdiği için iftira suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etti.Suudi Arabistan kaynaklı bir hesaptan, 2012 yılında dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın hesabına yatırılan 99 milyon 999 bin 990 dolarlık bağışı gündeme getiren ve o dönemde CHP sözcüsü olan Ankara milletvekili Haluk Koç’un “iftira ve bankacılık sırlarını açıklama” suçlarından yargılandığı davada karar çıktı.Cumhuriyet'ten Alican Uludağ'ın haberine göre, mahkeme, oybirliğiyle Koç’un beraatına karar verdi. Koç’un avukatı Celal Çelik, “Mahkemenin kararı, Koç’un yolsuzluk açıklamalarının iftira değil, somut olgulara dayalı olduğunu göstermiştir” dedi.17-25 Aralık operasyonlarının en tartışmalı konularının başında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın hesabına yattığı iddia edilen bir para gelmişti. Dönemin CHP Sözcüsü Haluk Koç, partisinin merkez yönetim kurulu (MYK) toplantısı sonrasında, 5 Şubat 2014’te, yaptığı açıklamada, “Bakın günün biri, tarih 26 Nisan 2012. Vakıflar Bankası’ndaki Necmettin Bilal Erdoğan’ın hesabına Royal Protocol isimli kaynaktan, muhtemelen Ortadoğu ya da Suudi kaynaklı bir yapı... Buradan 99 milyon 999 bin 990 dolar havale geliyor. 100 milyon değil, 10 dolar eksik.10 dolar herhalde havale kesintisi. 5 dakika içinde Bilal Erdoğan’ın hesabından TÜRGEV’in hesabına aktarılıyor para, Vakıfbank’a bu havalenin geliş tarihi 26 Nisan 2012. 100 milyon dolardan bahsediyoruz, bu para neyin karşılığıdır. Rüşvet midir?” ifadelerini kullanmıştı. TÜRGEV, bu konuşmalardan sonra Haluk Koç hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık, CHP’li Koç hakkında, “dokunulmazlığının kaldırılması” talebiyle fezleke düzenledi. TBMM’de dokunulmazlıkların kaldırılmasının ardından da Haluk Koç’a dava açıldı. Davanın iddianamesinde Koç’un, “saklanması gereken bankacılık sırlarının açıklanması suretiyle 5411 sayılı yasanın 159. maddesine muhalefet” ve “iftira” suçlarından dava açıldı. Koç, yargılama sırasındaki savunmasında, “Söz konusu bilgiler basında yayımlandı. Sır olma özelliği yoktur. Kamu yararı olduğu için konuyu gündeme getirdim” dedi.
Kaynak Yeniçağ: "99.9 milyon iftira değil, gerçek"
LİBERAL SOSYALİST
www.liberalsosyalist.com
twitter.com/memduhtv
facebook.com/liberalsosyalist
instagram.com/liberalsosyalist
Memduh Bayraktaroğlu'ndan fıkralar, anekdotlar ve hikayelerle,
İktisat, Siyaset ve Hayat Üzerine Yorumlar...

abdadaletborçcumhurbaşkanı

YORUMLAR
Nadir Yaş
Nadir Yaş 4 gün önce
Belirli olmayan , yaşanması kanıtlanmamış bir dünya ile (yani ahiretle ) uyutmak derken , inanmış insanları asagiladiginizin farkında mısınız ? İnsanların inançlarını yaşamalarına izin vermeyenleri eleştirirken siz onlardan beterini yapıyor ve sizi sempati ile izleyen inançlı insanları üzuyorsunuz.
ali yıldırım
ali yıldırım 4 gün önce
çok çok bozuk bir zihniyetir ve yetmiş beş yaşındayım eski anemin bacımın babamın resmine bakıyorum şu ğünden çok daha moderin işte ne tesetür vardı herrkes ne ğiysi ğiyen ğiyerdi bunu yapanları nalettler ve kınıyorüm şu ğüzelım ülkeyi ne hale ğetirdiler utançtır
birol arat almanya
birol arat almanya 4 gün önce
Memduh abi ağzına saglik abi işte bu ya aynen anlattığınız gibi abim
Ilker Can
Ilker Can 4 gün önce
Vali demişken yunan ordusu ile birlikte İzmir den kaçan hain kambur izzet'in torunu akp'nin valisi. Ötesi var mı?
Bay Kelebek
Bay Kelebek 4 gün önce
Gönül konmus boka mis gibi koka. Yeni yasa paketinden filan "HIC" birsey cikmaz. Balik basdan kokarmis. Menzile laf söylemeyin abi carpar marpar sonra animallah
Hasan ÇAKIR
Hasan ÇAKIR 4 gün önce
Dedem dikkat gravatı sıkarlar.
Chahun Coller
Chahun Coller 4 gün önce
dinle mücadelenin nasıl yapılacağını Atatürk bile bilemedi, ergenekon mu bilecekmiş. üstelik hala dünyada bilinemiyor. (biz biliyoruz)
Zeki Karakoç
Zeki Karakoç 4 gün önce
Dede bizi yine kaldırdın hani savaşa girmeyecektik
Alparslan Dagdelen
Alparslan Dagdelen 4 gün önce
Hem enseyi karar tmayın diyosun ve hemde ne kadar enseyi karartacak ne varsa anlatıyorsun.....Ama seni sevdim.
sufu sufu
sufu sufu 4 gün önce
Vicdani temiz güzel Türk halkini bu cehalet simsarlari yalanlari ile kandiriyorlar, halkimin temiz duygularini kirletiyorlar, uyan halkim uyan, gec olmadan
MRaşit Deniz
MRaşit Deniz 4 gün önce
Hocam biraz ayıp olmadı mı ? Ben şu zamana kadar sizi sürekli dinleyen takip eden bir dinleyiciniz olarak, aynı zamanda Cübbeli Ahmet'i dinlediğim için, teröristten daha ağır suç işlemişim gibi yaftalanmış olmam, sizce de ayıp değil midir ? Sadece bunu söylemek isterim! Yani İslamiyeti yorumlamayan, ne doğru ise onu, olduğu gibi insanlara anlatan ve işinde iyi olan bir hocayı (ki kaç tane programa, hatta Okan Bayülgen{Sol görüşlü olarak bilinen} Gece şovuna bile çıkan bir hocayı) kafanızda modernize edemeyerek, onun kötü biri olduğunu ve teröristten daha ağır suç işlediğini düşünmeniz, onlara yapılan teşekkür ve ikramları, ona edilen iltifatları haksız ve suç görmeniz,siz "görüş özgürlüğü olsaydı keşke" derken, İslam görüşünü benimsemiş ve içeriğini dinleyen insanları teröristten beterdir demeniz, sizce de ayıp değil midir !? Bunu gerçekten sizi de dinleyen ve dedesini seven biri olarak söylemek istedim.
Metin Sevgen
Metin Sevgen 4 gün önce
Amk
Yusuf Yilmaz
Yusuf Yilmaz 4 gün önce
Adamlar ülkeyi acımasızca talan ediyor nereye kadar durduramaz isek dibine kadar.
Mehmet Ecin
Mehmet Ecin 4 gün önce
Bu ülkeye istersen 100 milyar dolar gelsin gene bir işe yaramaz çünkü kara delik çok büyük ve çok israf var ,,,para geldiği gibi buharlaşıyor hiç bir olmasa bile bir şekilde yandaşlara kaydırıliyor..
Ali şirin
Ali şirin 4 gün önce
500 milyon $ 82 milyon ülke için para değil kahve parası.
Ra Ba
Ra Ba 4 gün önce
Allah im. Rezilrufa. Etstn. Öyle dert. Versinki pisliğin üstünde. Sevdikleriyle. Ölmesin. Surunsunler. Hırsızlar. İnşallah Allah. Adaleti. İle. Cezalandırılır
Muzaffer Cengiz
Muzaffer Cengiz 4 gün önce
PKK terör örgütünden daha tehlikeli tabi tabi PKK sizin idolijik biyolojik yoldaşlarınız onlar terörist degilki zaten sizin yaramaz çocuklar özgürlük leri için savaşan kahramandır size göre
Nihal Ünay
Nihal Ünay 4 gün önce
Milyon dolarlık uçakkk baba...😂 99.999.999 dolar bağışta oğula...😂
Abdullah Ergin
Abdullah Ergin 4 gün önce
Morti oldumnmu menduh ..hani girmeyeceklerdi..😎😄.çakma nostradamus seni..
Nihal Ünay
Nihal Ünay 4 gün önce
Ya hırsızlıya ya karanlığa gömdüler ülkeyi.
Kutsal Eminoglu
Kutsal Eminoglu 4 gün önce
Ahhh be abiliğim, her şey 12 Eylül De başladı ve 28 şubatta bitti. Herkes salağa yatıyor. Tiyatro hala devam ediyor. Saygılarımla
Hasan Ezer
Hasan Ezer 4 gün önce
Nasil bir zihniyet memduh bey ya bkin bu arada 189bin abonelerimizin devamini temeni ediyorum saygila
Sami Demirci
Sami Demirci 4 gün önce
Yine biraz türbine oynuyorsunuz.Hastahane doğumdan ölüme bütün vatandaşların ihtiyacı.Neden paralı,neden prim ödüyoruz.Neden camiyi ihtiyaç kabul edenler Diyanete prim ödemiyor.Diyanet neden Sağlık Bakanlığının 3-5 katı fazla sömürüyor bütçeyi.Bu memleketin yüzde doksan dokuzu Müslüman yalanıyla soyduklarına ağzınızı açmıyorsunuz.Bunun neresi demokrasi,Anayasanın Laiklik ilkesi nerede.Saydığınız tarikatçıların ilham kaynağı nedir.Bunların ibademi farklı.Kitaplarımı farklı.Kadına mirastan erkeğin aldığının yarısını alır diye Kuranda yazmıyormu.Hala,dayı,amca,teyze kızı size helaldir diye yazmıyormu.Halanın kızı evlatlığın karısını peygamberle nikahlayan Allah değilmi.Ticari anlaşmazlıklarda mahkemede iki kadın bir erkek şahit yerine geçer diye yazmıyormu.Cihat ayetlerini uyduruyormu bu tarikatçiler.Kolları bacakları çapraz kesin diye yazmıyormu Kuranda.Tarikatçılar yeni bir din uydurmuyor gizlenen İslamı anlatıyor maalesef.Birbirlerinin dilini iyi anladıkları içinde tepki görmüyorlar.Bunları anlatmalısınız elaştirirken.Virüsün ne olduğunu söylemeden virüsün zararlarını anlatıyorsunuz.CHP nin eksik yaptıklarını anlatırken İrtaca yasasını kimin kaldırdığınıda söylemelisiniz.Mevcut düzene,Anayaasaya Cumhuriyete saldırıların aleni yapılmasını olanaklı hale getirilip kamu oyu oluşturulduğunu çok iyi bildiğiniz halde halen gördüklerini dillendirmeyen politikacılar gibi masum göstermemelisiniz bazı şeyleri.Işidçilere öfkeli birkaç genç diyen bu kafaların Başbakanıydı.Neden söylemiyorsunuz Işidin İslami kural ve tarihine aykırı uygulaması olmadığını.Işidin hangi uygulaması Peygamberin sağlığında yoktu.Kolay gelsin,hoşçakalın.
Fener Bahce
Fener Bahce 4 gün önce
Dede kılıçdaroğlu vatandaş ET YİYEMİYOR diyor.Kendileri yiyor'ya.Gerisi yemiş yememiş ne önemi var.Bu siyasilerin yatacak yerleri yok.İnsanın gözünün içine baka baka bizimle alay ediyorlar.
Megan
Megan 4 gün önce
Hacıabi bu saydıģın isimler terörū zaten destekliyorlar bunu itiraf ediyorlar zaten,çoģu IŞID zihniyetli, islam olmayan toplum veya kişilerin katlini hoşgörūyorlar.
Cem Can
Cem Can 5 gün önce
Akape ülkenin içine etti.. ne var ne yok sattilar Din sattilar, oy üttüler Ahlaksizlik artti Eğitim bitti.. vs
NURETTİN Koyuncu
NURETTİN Koyuncu 5 gün önce
Dedecim ülke bu kadar kötü Hicret edelim lütfen klavuzluk yapın.
Gülsen Asunakutlu
Gülsen Asunakutlu 5 gün önce
❤🍀🇹🇷☘🇹🇷🍀🇹🇷🌿🇹🇷
Emre Polat
Emre Polat 5 gün önce
Tosun, tam ülke ile alakalı doğru bir şeyler söylüyor derken birden islam'a sallamaya başladın. Nurettin Yıldız hakkında dediklerine katılıyorum lakin Cübbeli Ahmet sana ne yaptı? Bu ülkeye ne yaptı? Fetö denilen şerefsiz yüzünden hapis yattı demek ki bu adam doğru.. Sen ve senin türevlerini (Fatih Altaylı, Murat Bardakçı v.s) her platformda gömdü gömmeye devam edecek hükümet ile alakalı söylediklerinin %80'ni doğru lakin henüz kim doğru kim eğri göremez olmuşsun din düşmanlığı kalbini o kadar karartmış ki kalbinin karartısı gözlerine vurmuş.. Hiç kusura bakma!
Metin Acar
Metin Acar 5 gün önce
Sayın hocam yine çok iyimsersiniz Bahsettiğiniz bu cumhuriyet düşmanları baskı yapılmasa idi bundan ndaha iyimi olacaktı sanki bunların derdi inaçları falan deyildi kılıkları bir bahane idi ,Bunlar gerçekten inanan insanlar olsalar idi haram yemez insanların hakklarını gasp etmez ,sınav sorularını çalmaz sınavsız işe almaz ,işe girmeyi kabul etmez Bunlar dini imanı kullanan istismar eden tuhaf basit bayağı adi aşağılık bir kültürün mahsulleridir Vicdanları ,merhametleri ,insancıl bir tarafları yokturBu memleketi yiyip bitirince ne bok yiyeyeceklerbilmiyorum vesselam
arkın metayn
arkın metayn 5 gün önce
Bende çok ümit liyiz Memduh abi bu sağcıların yaptiklari çok kişinin gözünü açtı güzel yarinlar bizim ülkemizin fakat güneşi görebilmek için gecenin en karanlık sancılı dönemini yaşamak zorunda kaldik
Huseyin Salihoglu
Huseyin Salihoglu 5 gün önce
Dede SANA yakistiramadim SILAHSIZ teror yakistirmasi BIRGUN gelir SENI de ICINE alir Tamam bende saydigin kisileri SEVMEM TASVIP ETMEM ama MUCADELEMIZ fikirlerle OLMALIDIR
A Y
A Y 5 gün önce
17 - 25 aralık iddialarının arasında en düşük para Egemen BAĞIŞ'a isnat edilmişti, ee adamın soyadı "BAĞIŞ" - "ÇAĞLAYAN" değil ki... adama o kadar yakıştırmışlar BAĞIŞ' ı adam yerine koymamışlar, hava civa tavan ama rayiçten haberi yok galiba, üzüldüm çok
Kamil Dilaveroglu
Kamil Dilaveroglu 5 gün önce
Yargı reformu bize karşı yapılmış halkı sustaüurmak olur anlattığınız doğruysa.
A Y
A Y 5 gün önce
eğer doğruysa Reisi Cumhurun oğluna verilecek bağış 3 kuruş olacak değil ya, koskoca Türkiye Cumhuriyeti Reisi Cumhurunun oğlu, bu arada bağış olmak suç mu, kime ne yarasın reisi cumhurumun oğluna eğer doğruysa
fatih alp yıldırım
fatih alp yıldırım 5 gün önce
Sözde inançlı insanlar harama yalana dolana battıkça..ve bunlar ortaya çıktıkça toplum İslamiyetten uzaklaşıyor..ne acıkii kültürsüz inançsız bir gençlik yetişiyor.
Bahri Akdeniz
Bahri Akdeniz 5 gün önce
Dede Dünya ya Solcu gelmek suç zaten...
Sercan Çerçi
Sercan Çerçi 5 gün önce
Merhaba dedecim♥️ Somalı madencilerin Ankara'ya yürüyüşüyle ilgili bir video çeker misin? Lütfen saygılar.
yalnız adam
yalnız adam 5 gün önce
Dede o para ne karşılığında verildi onuda söylesen bana özelden
Efe Ce
Efe Ce 5 gün önce
Türkler böyle Korkak Gamsız Karaktersiz olduğu sürece daha çok düdüklerler ama acıyanın taaa....
Hasan Doğan
Hasan Doğan 5 gün önce
Sol kendini ifade edemedi
Şeref Çelik
Şeref Çelik 5 gün önce
niye ağlıyorsun üstat; 1- meblağlara bakalım, 99,99TL yazan etiketler yasalara uygun ve sen alışverişini yaparsın, 2- yargı paketine ağlıyorsun lakin sürekli de "ben yargıya güveniyorum bu ülkede namuslu hakim-savcılar var" diyen sensin (onları tayin edenin HIRSIZ halife müsveddesi olduğunu halkın takipçilerinin gözlerinden kaçırarak hem de) 3- sürekli "liberal sosyalistim" saftasını yumurtlayarak, bir liberalin asli görevinin tıpkı oportünist sözde "sosyal demokrat"lar gibi halkın yükselen tepkilerini kıvırtarak yeniden sisteme-düzene kanalize etmek için sözde "demokratik" yol yöntem sandık seçim hukuk vb.vs. olduğu yavvşşAKlığı yerine , gerçek bir Sosyalist söylemle "tek çözüm ve kurtuluşun sadece sokak sokak meydan meydan ve alanlarda faşist diktatörlüğe karşı yüzyüze savaşmak" olduğu gerçeğini saklayıp inkar eden biz düzen yalAKası olduğunu gizlemektesin 4- üçüncü maddedeki saçma sapan ve sahtekar "liberal sosyalist" zırvaların paralelinde dolar başta olmak üzere ne ekonomik öngörülerin ne ülke siyasalı öngörülerinle sadece gevezelik yapıp zavallı gariban takipçilerinin zamanını çalan bir bunak zevzek olduğunu defalarca ispatladın, yeter artık.....
Jön Türk
Jön Türk 5 gün önce
Şimdi anlaşıldı neden Arapları çok sevdiğini 🤔💡💡💡 Bu arada Erdoğan'ın Katar'da ne kadar malvarlığı var ...🤔... Katar Erdoğana ne katacak acep🤔
Metin Güngör
Metin Güngör 5 gün önce
Tayyip bence altın vuruş için hazırlığını tamamladı çok yakında muhalifleri, muhalefeti,meclisi,özgür medyayı kesin olarak bitirecek olan son KHK ları Suriyeye girdikten sonra peş peşe çıkaracak ! ondan sonra seni bile seyredemiyeceğiz Memduh Abi farkında mısınız acaba?
Ismail Aydinci
Ismail Aydinci 5 gün önce
mhp nasil terörden besleniyorsa, akp de o baskidan dolayi olusdu ve besleniyor.
Bedriye Toros
Bedriye Toros 5 gün önce
O para karşılığında ne verildi acaba? Karşılıksız değildir.
Murat Gedik
Murat Gedik 4 gün önce
Telekom...
Pelin Uyar
Pelin Uyar 5 gün önce
dede gözlerin şişmiş. hasta misin. ? cok mu uyudum?aman dedem sağlığına dikkat et
ışık Işık
ışık Işık 5 gün önce
İnsanı dinden imandan soğutanlar,, şimdiki cübbeli ler ve akapeliler
Veli Kekilli
Veli Kekilli 5 gün önce
Dede hikayen guzel yorumun eksik ATURUK dahi bir insandi tekkeleri zaviyeleri kapatti bu cemaatleri devlet icin cok tehlikeli bunu gordu bu gun bizleri yonetenler bunu goremediler cemaat liderleri pedefoli hastasi subyanci sapik onlarin anlattigi allah yok onlarin anlattigi din yok bir tane allah var onunda insan yasayisini toplum yasayisini kitabinda anlatiyor bu ulkede murud karisini seyhine sunuyor sih ikrami geri cevirmek olmaz diyor istemeden verilen bir sey zemzemdir diyor kariyi goturuyor din tehlikeli bir iksir narkozu bir defe alanin uyanmasi zordur cunku sihina tapinmis suleymancilar naksibendiler menzilciler kadriler dede ne kadar tekke cemaat varsa kapatacaksin sihlarini asacaksin kendini ipten kurtarani elleme dinayetin basina getir ya dede o kadar cahil toplumuzki ataturkun devrimlerine sarilsak yeter saglik bakanligini ele gecirmis menzilciler devletide ele gecirirler zor degilki tekke zaviye cemaat felan yasakmi kardesim yasak olay bu kadar basit neyzan tevkif ne guzel soylemi ne ararsin tanri ile aramda gelecek yorumda oku bu tarikatlar cemaatlar hashasi dede adamin kafasini vallahi din icin degil kendine dokundugu icin keserler birde tetbir getirirler isidin sihi bagdadi degilmi amarika istese bagdadiyi uzaydan vurur neden muktada el sadiri irakta palazlandiriyor kullanacak dede abd ye biaat eden bu ulkede sihlar var feto gider baskasi gelir abd bu isi cozmus bu ulke bu sorunu cozmedikce siyasiler cemaatlardan oy devsirmeye devam ettikce bu ulke her seye gebedir cozum basit anladiklari bir tek dil var onunla konusacaksin
Bozkurt
Bozkurt 5 gün önce
Elde kuran 👅 yalan götürüyor lar 😂😂😂😂
HASAN ÖZKAYA
HASAN ÖZKAYA 5 gün önce
Cübbeli Ahmed Hocayı tanımadığınız belli dedem. Bence bi dinleyin sonra arkasından konuşun.
Akay Fikri
Akay Fikri 5 gün önce
Fetisistt,,herif😅😅😅
Akay Fikri
Akay Fikri 5 gün önce
Vatana ,,sahip ,cuk
hsvn
hsvn 5 gün önce
Dede, videolar boyle kisa olsun, hep izleriz.
üzeyfe Berkan
üzeyfe Berkan 5 gün önce
yahu dedem umut var diyorsunuz da seversiniz sevmezsiniz muhsin yazıcıoğlu nu nasıl katlettiler hatırlayınız. Ben de o hayattayken umutluydum. Mevlam ekrem imamoğluna uzun ömür versin. bilmem anlatabildim mi ?
erol zorlu
erol zorlu 5 gün önce
Sevgili Memduh amca dinler in insanlığa verdiği zararı en azılı terör örgütleri dahi vermemiştir.
suzan oktay
suzan oktay 5 gün önce
Desene enflasyon gene aşağılarda. Dolar gene düşüşlerde
Hafiz fatma Huseyin
Hafiz fatma Huseyin 5 gün önce
Çocukluğunda camide Kamet getirirdin ya bence geri dön yeniden başla. Huzurun olsun. Cubbeliye evliyalara lanet etmekle olmaz bu isler ..Cübbeli hocaya edenler karşılığını buldu sen de su geri kalan ömründe kimseye lanet etme. yaratıcıya inandıysan dediğine de inanacaksan ... Allah bizim imanimizi alan gunahlardann korusun
Semahat Sengul
Semahat Sengul 5 gün önce
Günün aydın olsun dedecik.rte savaşı kendi iktidarını sağlama almak için bu savaşı istiyor iki oğlunu da göndersin öyle ya şehitlik mertebesini kutsal biliyorlarsa ve şehit oluruz vatan için diyorlarsa milyonluk oklarını da alıp yallah cepheye gitsinler sevaptır yine müslüman müslümanı katledecek. Silah tüccarları para kazanacak öte yandan gencecik mehmetçiklerimiz heba olacak hani müslümanlar kardeştir hepsi palavra ölen boşu boşuna ölmüş olacak. Cennete huri filan yok hepsi uydurma mitolojik masallar tanrı olsaydı bunlara biraz akıl fikir verirdi. Yine analar ağlayacak yazık çok yazık.
intra35
intra35 5 gün önce
Yakisikli Dostum, kisa kollu gömlek, normal ceket daha eyi olurdu
cengiz taberda
cengiz taberda 5 gün önce
MODERNLEŞME ortadoğuda hayatın doğal akışı içinde öğrenilebilecek birşey değil. kültürel yapıya ters.
Hafiz fatma Huseyin
Hafiz fatma Huseyin 5 gün önce
Allah’a inanıyorsun dediğine inanmıyorsun
Murat Gedik
Murat Gedik 4 gün önce
Allah diye birsey yok. Allah diye bildigin El-Ilah; bu da Kures kabilesinin Ay Putu = El-Ilah. Cami minaresinin, kubbelerinin tepesine bak, anlarsin. islam museviligin basitlestirilmis sadelestirilmis hali... Sinagog'da "Ay Evi" demek... Allah'in dedigi dediklerin ordan surda asirma eski teoloji ve Muhammed'in siyaseti ve cinselligiyle baglantili seyler. Sizin bilmeniz istenmeyen Mezopotamya Saturn (=El) inancini ogrenirsen semitik dinlerin teolojisinin ne oldugunu cakarsin. RafaEL, can verir... AzraEL, can alir... GabraEL, haber verir, MikaEL, yagmur yagdirir, ruzgar estirir, mevsimleri duzenler... IsrafEL, kiyameti bildirir vs vs.
Cimbom
Cimbom 5 gün önce
Verir tabi Allah bilir karşılığında nere verildi
Murat Gedik
Murat Gedik 4 gün önce
Telekom verildi.
poco
poco 5 gün önce
KHKmagduruyuz dede hakkimizi istiyoruz seni cok seviyoruz
Şefika altun
Şefika altun 5 gün önce
👍🏻👏 AYNEN.SİNSİLER,DAHA TEHLİKELİ (MISIRLI,FETO gibi ADAMLAR...)
Emine Yıldırım
Emine Yıldırım 5 gün önce
Günaydın dede seni dinleyince birazcık mutlu oluyoruz Eşimle birlikte börekçilik yapıyoruz 🙋‍♀️
Miralay Oyunda
Miralay Oyunda 5 gün önce
Doymuyorlar alın bu parayı defolup gidin amerika da yaşayın şu ülkenin yakasını bırakın artık şerefsiz kan emiciler
eğlence zamanı
eğlence zamanı 5 gün önce
Dede solcularda az çalmadılar anayasa mahkemesi ve ordu chp nin arka bahçesiydi birde videoyu bir daha izle çağdaşlığı giyim kuşamla bir tutmayın dede din topuna hiç girme ahiret varmı yokmu inanmayan biri için sizene bırak inanan inansın yıllar sonra baş örtüsünebiz niye karıştık diye günah çkardığınız gibi onada günah çıkarmayın
Resul DOĞAN
Resul DOĞAN 5 gün önce
Dede şu gandi kemale bir iki kelam etsene içi kan ağlaya ağlaya evet diyen 22 ci asrın sosyal demokrat halkçı lideri bizi birinci lige taşırmi hata bizi şampiyon yaparmı hadi husmenine sor bakalım be'ya
cemal yazicu
cemal yazicu 5 gün önce
siz yıllardır alman vakıflarından aldıklarınızı açıklamalısınız , ha bu arada genç olduğunuzu zannediyorsunuz ya , aynayı elinize alıp bakmıyorsunuz , birde altınıza koyup bakın bakalım kaç kılınız siyah kalmış , hadsiz
ABD - A la tienne Prod by Cabs
3:01
ABD ZS
görünümler 1 709
ABD - Promenade 1
1:51
ABD ZS
görünümler 3 255
Who is the Strongest FaZe Member? - Challenge
20:27
FaZe Clan
görünümler 649 067
ABD - À l'extrême ( Audio )
2:57
ABD ZS
görünümler 3 806
ABD - La gova (Prod by Mr.DezZart)
4:15
ABD ZS
görünümler 215 288
ABD ve TÜRKİYE İÇİN KIRMIZI ALARM
29:33
Cüneyt Özdemir
görünümler 710 948
ABD Türkiye'yi Oyuna mı Getirdi?
3:36
7'de
görünümler 10 814
ABD - C'est La Merde (Prod by SM Beats)
3:34
ABD ZS
görünümler 299 532
ABD - Yoruba Alphabet Part 1
1:17
Toyin Adewumi
görünümler 84 969
ABD YAPTIRIM UYGULAR MI...? DOLAR TL BU HAFTA NE OLUR...?
18:48
ABD vs İRAN - İLİŞKİLER - Haritalı Hızlı Anlatım
10:35
ABD Maliye Bakanı'ndan Yaptırım Açıklaması
1:06
Amerika'nın Sesi
görünümler 3 719
ABD  Yaptırımları Ekonomiyi Çökertebilir
11:05
ATİLLA YEŞİLADA
görünümler 38 336
ABD - Monsieur Sall (Prod By Mr300momo)
3:57
ABD ZS
görünümler 2 721 725
Harry Styles - Lights Up (Official Video)
2:56
HarryStylesVEVO
görünümler 17 015 454
Dolittle - Official Trailer
2:01
Universal Pictures
görünümler 5 941 082
WHY I HAD TO MOVE! Life Update & Story Time
26:09
Jaclyn Hill
görünümler 1 000 385
I STOLE WILL SMITH'S EDITOR
5:36
Liza Koshy Too
görünümler 604 988
What if We Nuke a City?
8:56
Kurzgesagt – In a Nutshell
görünümler 3 518 123
Brewstew - Locked Out Of The House
4:12
brewstewfilms
görünümler 586 474