O yabancı bankanın 4,70 dolar tahmini arkasındaki korkunç gerçek!

  görünümler 131,886

Avrasya Yatırım

Avrasya Yatırım

5 aylar önce

Borsada, dövizde bağımsız ve bilerek işlem yapmak istiyorsanız www.borsaegitimi.com sitemizi inceleyin! Eğitimlerimize katılın!

dolar ne olurdolareuroeuro ne olur

YORUMLAR
yılmaz aksoy
yılmaz aksoy 2 aylar önce
yavsen harbiden kıyamet alemetisin
Erdem Genc
Erdem Genc 4 aylar önce
2001 tüfe 68,5 dolar kuru 1630 milet deli gibi dolar alıyor yeni devalosyonlar olacak diye yabancı geliyor borsaya tahvile giriyor.yıl 2008 tüfe 10,45 dolar 1150. 7 yılda yabancı yatırımcı dolar bazında %400 kaznıyor.Turk yatırımcı 7 yılda dolarda kalmada inat ederek %35 civarı dolar bazında kaybediyor.Senaryo yine aynı bakın her dalgalanma kaçık için fırsat.Once imf ile anlaşacaklar,sonra sırayla not artırımları gelecek.Youtobe da video yukleyip dolar 12 olcak diyenlerin peşini bırakın açın geçmiş krizleri inceleyin.Bir ata sözü var zararım neresimden dönersen kardır!!Yatirim tavsiyesi degildir...Kendiniz kara verin..
Bulent Ozturk
Bulent Ozturk 5 aylar önce
Türbülans mi 🤣 daha dün bizim fabrika 150 kişiyi işten çıkardı yalancı bakan yalan ekonomi bunlarinkisi
Alperen Keskin
Alperen Keskin 5 aylar önce
Doları bitcoin bitirecek zaten..yeni çağ para birimi....
hakanxcom
hakanxcom 5 aylar önce
adamsın
Kenan Yeşilyurt
Kenan Yeşilyurt 5 aylar önce
Vay uyanık vay ticaret durmuş tüketim parasızlıktan durmuş başarı gibi gösteriyor 😂😂😂
guven yalcintas
guven yalcintas 5 aylar önce
bunlari anlatarak herr halde kayin pederini aldatiyor
bir garip yolcu
bir garip yolcu 5 aylar önce
Avrasya Yatırım size çok basit bir soru sormak istiyorum . sizce Ecevit dönemi ve bir önceki koalisyon hükümetlerinde olduğu gibi memurunun maaşını bile ödeyemeyen iflasın eşiğinden dönmüş bir devletmi daha sağlam ekonomiye sahip yoksa bu hükümet dönemlerinde mi ?
Avrasya Yatırım
Avrasya Yatırım 5 aylar önce
Kardesim Ecevit doneminde maaslar odeniyordu piyasada istedigin ilac vardi. Ancak simdi size tek tek sayarim ilac kitligi var. Toplam borc Ecevit donemini gecti ve buyuk hizla borc aliniyor. Ecevit neden gitti? Krizden. Kriz neden cikti? Barzaniye karsi oldugundan. Barzaniyi kim destekledi? Akp... Barzani ne yapti? Pkk'yi korudu kolladi... Suriye'ye kim saldirdi? Pyd/pkk nasil Suriye'ye geldi? Bunlari bir düsün...
TARIK ATAV
TARIK ATAV 5 aylar önce
Beklentimiz 4.40
Bay Gomer
Bay Gomer 5 aylar önce
Bu 4.70 tahmini kurt kapanı. Şimdi birileri hem de işi ekonomi, finans sektörüyle ilgili birileri bu tahmini destekler yönde yorum yaparsa; doğal olarak bu kitleleri kurt kapanına doğru (dikkatsizlik sonucu da olsa) sürmektir. Aman bu tahminlerin acaba doğru mu denecek tarafı yok.
35ozgur
35ozgur 5 aylar önce
Devlet cialis almış vatandaş ı efektif olarak ....... !
mustafa şahin
mustafa şahin 5 aylar önce
Kimin için oynuyorsun
Salih Çetin
Salih Çetin 5 aylar önce
Klasik Doğu perinçek zihniyeti. ABD sın>ra askerlerini yığarsa çatışmadan nasıl müdahale edilecek? İşiniz gücünüz savaş çığırtkanlığı yapmak. Çok istiyorsan git el-nusraya katıl suriyeye götürsünler seni. Bekara eş boşamak kolay tabii.
istanbul
istanbul 5 aylar önce
11milyon otel motel rezervasyonu yapilmis.6milyon kurban satilmis.3milyon kisi tatile yurt disina cikmis.avmler hinca hinc.yollarda eski araba yok.kriz nerede.battik bittim diyenler şimdi bodrumda tatildeler:)
mehmet Sahin
mehmet Sahin 5 aylar önce
Ulan Kaç Kac Devlet Yönettiniz Kaç Yaşındasınız Ve Millete Yalan Haber Yaparak Povfovlamak Ne Adamlıga Nede Kadınlığa Sıgar... Bana Aç Gösterin Ben Acım Açlıktan ölüyorum Diyen Varmı Şimdi Seni İzlemek Adamlıga Sığmaz
sakalli haci
sakalli haci 5 aylar önce
Oh olsun ,ne olursa olsun kıyamet kopsun.tayyip altında kalsın kalanlarla devam diyorum.
Onur D
Onur D 5 aylar önce
Başlık hariç her şeyi anlattınız! Başlıkları mı karıştırdınız?
Batuhan Güneş
Batuhan Güneş 5 aylar önce
TÜRBÜLANSA NE ZAMAN GİRDİK KRİZ Mİ VAR?ALLAA ALLAA 😂😂
Zehra Çeliker
Zehra Çeliker 5 aylar önce
Değerli kardeşim, Türkiye bölünmeye gitmiyor, tamamen ortadan kalkacak. Türkiye, fiilen yıkılmış, nüfus yapısı değiştrilmiş durumdadır. Türkiye'ye arap marap nüfus yığıldı. Dağlar tepeler şantiye alanı her yer kazılıyor, deşiliyor. Madenler Avrupa ve Amerika'ya akıyor. Dereler, göller kurudu. kurak, kıraç bir ülke kaldı elde. Türkiye, bir işgal coğrafyasıdır. Ameriika'nın ve Avrupa'nın Sevr anlaşması,100 yıllık gecikmeyle, akp, kürt, islamcı iş birlkçileriyle gerçekleşti. Pontus artıkları, başardılar.
Fatma S
Fatma S 5 aylar önce
Sayinkafalarikoparinsallh
Dijital Baskı Dünyası - Digital Printing World
Dijital Baskı Dünyası - Digital Printing World 5 aylar önce
Ne dediğiniz belli değil sizi dinleyip şundan birkaç ay önce dolar alsaydık batmıştık. Birgün diyorsunuz dolar 9tl olacak ertesi gün çıkıp şu şöyle dedi ondan düşçek diyorsunuz. Benim anlamadığım ekonomist misiniz siyasal eleştirmenmi. Cevap ekonamistse bi b.ktan anlamadığınız son 4 aylık videolarınız izlendiğinde anlaşılır. He siyasal eleştirmenseniz yakında halk tvden teklif gelir iyisiniz. Sizin gibi halk düşmanlarına allah fırsat vermesin.
mehmet öz
mehmet öz 5 aylar önce
reisin yavaş dönsün kardeş yetişemiyor millet .. politik değer denen bişey var
Ahmet Keskin
Ahmet Keskin 5 aylar önce
Başka partide döneminde gecelik faiz yüzde 200 vardı akparti ne yapsa begenmiyonuz akp yedi duvelle mücadele ediyor siz oturduğunuz yerden yorum yapıyoruz
Osman karaman
Osman karaman 5 aylar önce
zamlarla günü kurtarıyor yönetim milletin ve dolarcıların kafası bozulur dolarları bankadan ister, millet tüketimde frene basarsa görürüz o beratın tvetlerin gerçekliğini
ahmet oğuz
ahmet oğuz 5 aylar önce
Sathi yorumlar. Hollanda Hollanda dedikleri tüccar bir ülke.Alıyor, paketliyor, satıyor. Eskinin sömürgecisi, düzenini kurmuş.Üretimi ise Konya kadar yok./ Dolar ucuzken, sanayi ara malları dışarıdan alıyordu. Aynı ara mallar şimdi Türkiye'de ucuz ve sanayimiz ara malını ülke içinden alıyor./Devlet savunma sanayisinde üstüne düşeni yapıyor. Özel Sektör de ar-ge önem versin, hep tatlı para kazanarak, hep muhalefet ederek yaşamayı bıraksın./ Hükümet kemik bıçağa dayanmadan ABD ile bir çatışma riskine elbette girmez. ABD o kadar tırı yardımı angajmanı Türkiye höt deyince bırakmak için mi yapıyor?/ Elbette ki çok dikkatli olmak lazım. Yorumcu için hava hoş. ABD'den bir garanti mi almış, iki dünya savaşının galibinden savaşmayacağına dair nasıl bir ipucu almış?
Hh Hasan
Hh Hasan 5 aylar önce
TRwomen para dağıtmaya başladığından beri heryer ekonomis doldu,adamlar 4 video çekiyor günde, hepside aynı laf baydınız ice, ekonomistler paranın nereden geleceğini iyi bilirler, youtube de b..k çıkarttı ice
Melik Melikoglu
Melik Melikoglu 5 aylar önce
Massallah Allah nazar dan saklasin, gene agzinizdan kan damliyor.
Acil Çatı
Acil Çatı 5 aylar önce
hedef 2023 1$ = 1 TL
02gen 02gen
02gen 02gen 5 aylar önce
Emperyalistlerle anlaşma olmaz. Emperyalistlerle savaşılır kanla,savaşla bağımsızlık kazanan bir ülkeyiz. İran, Irak, Türkiye birleşip Ypg,pkk ya saldırsın bakim o zaman 1 tane terörist kalir mı?? Emperyalist Abd ile Görüşme yapıp daha ne kadar kazık yiyecez.
Hayalden Çizim
Hayalden Çizim 5 aylar önce
Daha geçen videolarınızdan birinde dolar 5 Tl'nin altına inmeli demiyor muydunuz. Her videoda izleyicileri sıfırlıyor musunuz!?
ahmet İşimtekin
ahmet İşimtekin 5 aylar önce
Ekonomiyi bırakıp siyasete başlamışsın , başarılar diliyorum
U Savas
U Savas 5 aylar önce
500 milyar dolar borç ne olacak ? Üretim ne olacak ? Sanayi ne olacak ? ??buharlasacakmi ? Kim kimi kandırıyor , maaşlar 1 haftada eriyor gerisi borç ,,banka kapısı gördüğümde 500 m ilerisine kaçıyoruz ..
N Yigits
N Yigits 5 aylar önce
Ucunu alirlar. Ucuz dolarmis Yarramin basini alirlar
cgnlyrl
cgnlyrl 5 aylar önce
Fener kümeye
Transfer Destek
Transfer Destek 5 aylar önce
4' TL'de olsa dolardayız. Bu yapılanlar bu düşüş algısı 1 gecede yıkılır etrafa kafası kopuk tavuk gibi koşarsınız. Bu berbat ekonomi yönetimi, bu tüketim toplumu, bu vergilerle dönen devletin ekonomik gidişatı maalesef hayırlı değil. Daha kötüsü olduğunda kimse sizi doyurmaz siz emeğinizi paranızı dövizde altında muhafaza etmeye devam edin. 2020 ABD seçimleri bittiğinde bizim vay halimize
serkan
serkan 5 aylar önce
evet türbülanstan çıktık şuan düşüyoruz
sosyal medya
sosyal medya 5 aylar önce
ekonomik veri yerine siyaset yapıyorsun siyasi kötüleme kime yararı var hayinliğinden başka
Serdar Kalaycı
Serdar Kalaycı 5 aylar önce
Almanya da millet 60 m2 evlerde oturuyor.Turkiye de garibanlar bile 130 m2 evlerde.Cevrenizde eski araba var mi?Şimdi pencereden bakabilirsiniz.Evler rezidans gibi.Kimse doğru dürüst çalışmadan geçiniyor.Bizde ki bilmiş ekonomistler tahminlerini tutturamadı.Bahane arıyolar.Dunyada her zaman bazı dönemler kriz olur.Herkes çalışmadan yemenin peşinde.
Eren Ozhan
Eren Ozhan 5 aylar önce
1.5x de izledim kusura bakma
U A
U A 5 aylar önce
Videoları daha kısa ve başlığa uygun çekseniz, daha fazla seyredilme ve beğeni alırsınız.. İlk 8 dakika tamamen dolgu malzemesi, video uzunluğu 10 dakikadan fazla olsun diye konulmuş.. Başlıktaki konuyu merak edip gelen arkadaşlar direkt olarak 08:14 başlatabilirsiniz
kerem bilici
kerem bilici 5 aylar önce
Fenerbahçe liler dislike attı bile.
okan aklan
okan aklan 5 aylar önce
herkes korkarken sen korkma
Atilla Tatar
Atilla Tatar 5 aylar önce
Gurbetciyim ve biliyorum yaz sezonunda kur düşüyor eylülde şaha kalkıyor 3milyon gurbetçi yurda 2 ayda 10milyar euro getiriyor artı 10milyon züğürt turist 5milyar bırakıyor euroda 50 kuruş oynarsa gerisini siz hesaplayın.tesekkurler
ÖNER GÖKÇE
ÖNER GÖKÇE 5 aylar önce
Sn Albayrak Ekonomi için10 kelime konuşuyorsa, 9.9 u gerçek ve akıl dışı.... derhal görevine son verilmeli...
Taşkın Yüksel
Taşkın Yüksel 5 aylar önce
E cari açık iyileşir tabii çünkü yerlerde sürünen üretime bağlı ara mal, hammedde ithalatı düştü de o yüzden. .Bu mantığa göre, daha öncede söylediğim gibi hicbirsey alıp yemessek hiçbir masrafimizda olmaz ne güzel, ama o arada da açlıktan ölmüş gebermis oluveririz. ..
Bahaettin Taner ÖZGİN
Bahaettin Taner ÖZGİN 5 aylar önce
Şu SES işini bir düzeltemedik lütfen düzeltelim çok değerli bilgiler veriyorsunuz ama boğuk geliyor.
ilhan celik
ilhan celik 5 aylar önce
Hani yazın dolar 8 hatta 10-12 Dolar olacakdı,maf ettiniz Milleti üç kağıtçılar. Siz nede olsa youtube'dan bol bol kazanın,reklamları'da fazlalaştır hatta...daha çok girer cebine!
35ozgur
35ozgur 5 aylar önce
10-12 olması şu anda TC nin çıkarları için iyi olabilir üretim yerli olmalı Çin kendi parasını düşürdü niye diş macunu bile satıyor lar bize ucuz diye alıyoruz mecburen ama işsizlik ve üretimsizlik patlıyor ülkemizde A dan Z ye kendimiz üretmek durumundayız ama her şey ithal baklagiyat ceviz badem bile ithal şok ta bim de
Meho Meho
Meho Meho 5 aylar önce
Enflasyon düşüyor sigaraya 3 lira zam geliyor bu nasıl piyasa dolar düşecek demek palavra bence
Yatak Limon
Yatak Limon 5 aylar önce
Yapılacak edilecek, Adama sorarlar 17 yıldır başka ülkeyi mi yonetiyorsunuz diye ?
Gariban Kurt
Gariban Kurt 5 aylar önce
Saray Resmen "Pislik Yuvasi" Oldu !
Emin Karakus
Emin Karakus 5 aylar önce
Çoluk çocuk ile, ilahiyat kökenli bürokratlar ile bi çüküm boyu yol alamayız.
Muhammet Sarac
Muhammet Sarac 5 aylar önce
Yahu bu Amerika şirket leri dolar 6 kusurlerden düşerken niye TL değer kazanacak demedi ??
Volkan Sümer
Volkan Sümer 5 aylar önce
Utanma sıkılma yok hatayı kabul etme yok yok da yok değişim yok yapamıyorum demek yok yerimi bırakayım yok yenisi gelsin yok tevazu yok yok yok yok yok şirazeleri kaymış bunların yuh ki ne yuh yazıklar olsun.
Vtera Channel
Vtera Channel 5 aylar önce
Hocam fenerin kaserojen oldugu sahsiniz tarafindan da tescillensi :)
Erdal Elmas
Erdal Elmas 5 aylar önce
İt ürür kervan yürür.dövüzünü bankadan al şalvar bank da sakla.düşen yerde kalmaz kalkar ve koşar.sabreden kazanacak
karahan turkyilmaz
karahan turkyilmaz 5 aylar önce
üretim durmuşsa ne üretiyorsanız hammaddeyi artık yurtdışından almıyorsunuz demektir dolayısıyla yurtdışına para ödemiyorsunuz demektir buda cari açık vermiyorsunuz demektir bu üreten ülkeler için iyi bir şey değildir
serkan baş
serkan baş 5 aylar önce
Sonuçta özgür bir ülke dediniz bir gülme aldı beni
YÜCEL ÖZTÜRK
YÜCEL ÖZTÜRK 5 aylar önce
Albayrak ın beyni hala fetöde işgal altında. Köpürüyor.ÜLKE ÇÖKÜYOR. HİÇ SOKAĞA ÇIKIP GÖRMÜYORLARMI, HERYER SATILIK, KİRALIK. Evet acaip üretiyoruz. CEK, CAK, CEK, CAK
Unal Aslan
Unal Aslan 5 aylar önce
Elektirik doğalgaz akaryakıt gıda en son sigara zam manyağı olduk ama dolar düştü ekonomi güzel yersen....
aBuZer teLkadaYıf
aBuZer teLkadaYıf 5 aylar önce
Geçen sene sonlarında dolar 6,9 civarını gördüğünde akaryakıt ta 6 liralara çıkartıldı .. o devalüasyon süreciydi .. bunu '' dıj güjlerin oyunu '' diye yutturdular cahil halka .. sonra dollar 5.5 ler civarına düştü ama akaryakıt fiyatlarında krş düşme olmadı .. günü birlik göstermelik indirimleri saymazsak .. avrupada asgari ücret 1000 € üzeri ..( iflas eşiğinden dönen yunanistan da bile 700 € civarı ) .. akaryakıt 1.2- 1.3 € .. ülkemizde asgari ücret 340 € civarı .. akaryakıt fiyatı neredeyse aynı .. 1 € dan fazla .. bunun adı resmen halkını sömürmektir .!!! ve az sabredin .. yeni bir devalüasyon dalgası da kapıda .. demedi demeyin ..
Bahadır ARMAĞAN
Bahadır ARMAĞAN 5 aylar önce
Silivri yolları taştan 😂
Firgan özden
Firgan özden 5 aylar önce
Elinde doları olupda bu seviyelerden bozmak aptallık tır.
ergün Semerci
ergün Semerci 5 aylar önce
o yabancılar tl şu kadar faiz bukar artacak türkiye batacak derken onları savun şimdi de dolar düşerse operasyon yapılmacak demekki diye algı yap yani her ne yapılırsa yapılsın bu hükümet tukaka sana göre,yazık
Akl-ı Selim Salih
Akl-ı Selim Salih 5 aylar önce
Valla adamın söyledikleri doğru.
Selçuk GENÇ
Selçuk GENÇ 5 aylar önce
Devrim bey size birşey soracağım , Ali Babacan ve ekibi muhtemel bir parti süreci iktidar tarafından erken seçim için sürecine yetişemez ve mevzuat a uygun bir şekilde yetişemezse , Saadet partisi veya iyi partiden yol alırlar mı , iyi parti bunun İçin mi yedekte tutuluyor
hüseyin kuşbudu
hüseyin kuşbudu 5 aylar önce
Sonda söylediğiniz dolar dibe vurmak söyleminizi anlayamadım hocam dahada aşağıya mı gidecek
hüseyin kuşbudu
hüseyin kuşbudu 5 aylar önce
Hadi inşallah
F76t4u 47kbgy
F76t4u 47kbgy 5 aylar önce
Bu imkansız gibi bişey,rahat ol.
Realist Yobazsavar
Realist Yobazsavar 5 aylar önce
Dincilikle, islamcilikla, dua ile vs. kalkinmis bir ulke var mi da Turkiye kalkinsin. ?
sebahattin tekin
sebahattin tekin 5 aylar önce
bankadaki dolarınızı çekin herkes çeksin bak bakalım kaç lira oluyor dolar 10000 doları bir saatte bulamayan banka var isim vermiyeyim
Gerçekleri Konuşan
Gerçekleri Konuşan 5 aylar önce
aynen convaynen
Göktürk Mirac
Göktürk Mirac 5 aylar önce
Hocam kamu bankaları 5.56dolar topluyorlar dediniz, buralar dip olarak mı görülmeli yoksa kamu bankaları 5.56 dan aldığını zararına vererek dolara müdahale mi ediyor?
Realist Yobazsavar
Realist Yobazsavar 5 aylar önce
Turk lirasini degerli tutma sebeplerinden biri de; TL cinsinden dagittiklari borclari, geri almak icin, zaman kazanmak istemeleri.
Gazi Özcan
Gazi Özcan 5 aylar önce
hacım, fenerliler sana giydirmesin, en tahammülsüz taraftar kitlesidir .
Şükrü AYBEK
Şükrü AYBEK 5 aylar önce
Üretim yoksa gerisi laftır.İster bakan desin isterse bakmayan desin.
Dolar da Altın da Kopacak ! Selçuk Geçer
19:08
Selçuk Geçer
görünümler 33 482
Dolar Kuru Üzerinde EUR USD Paritesi Etkili Oluyor
5:25
DOLAR'IN BU YIL 12 TL OLMASI MÜMKÜN MÜ?
12:16
ParaTeknik
görünümler 4 822
How Old Am I?! | Lele Pons
4:05
Lele Pons
görünümler 2 427 414
NEVER buy this Mystery Tech...
12:02
Austin Evans
görünümler 480 749
Uyarıyorum Dolar Patladı Patlayacak ! Selçuk Geçer
10:02
Dolar 2020'de neden tutulamaz?
12:32
Avrasya Yatırım
görünümler 62 825
DOLAR 5 TL'YE VEDA EDİYOR
8:43
ParaTeknik
görünümler 6 219
TCMB NE YAPAR, DOLAR NE OLUR?
9:07
Mert YILMAZ
görünümler 23 870
DOLAR TRENİ KALKIYOR
11:20
ParaTeknik
görünümler 8 743
Dolarda FED operasyonu başlayacak!
11:35
Avrasya Yatırım
görünümler 68 948
Dolar Yükselmez Ekonomik Kriz Çıkmaz!!!
15:32
Selçuk Geçer
görünümler 48 174
DOLAR'DA ZAMAN DARALIYOR! HEDEF 7.35 TL
19:11
ParaTeknik
görünümler 19 824
Dolar Ne Zaman 12 Lira Olur? Ekonomist Selçuk Geçer
16:50
Vatandaş Dolar Satıyor Yalanı ! Selçuk Geçer
15:18
Selçuk Geçer
görünümler 32 640
Dolar Şoku ve Ekonomik Krize Hazır Olun !!!
17:11
Selçuk Geçer
görünümler 124 538
[EPISODE] BTS (방탄소년단) @ 2018 SBS 가요대전
13:53
When you REALLY need to sell that house.
1:36
CalebCity
görünümler 1 126 529
Guess My Ethnicity | Lineup | Cut
12:16
Cut
görünümler 1 684 514
Kenia Os - Escríbeme (Official Video)
2:25
K OS
görünümler 4 434 330
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-0)
1:31
LaLiga Santander
görünümler 966 613
Match The Happy Meal Toy To The Restaurant (GAME)
13:23
Good Mythical MORE
görünümler 143 477
Junk Food
8:09
TheOdd1sOut
görünümler 8 611 624
I sold 3 of my trucks to buy something lol
10:12
WhistlinDiesel
görünümler 677 913