O yabancı bankanın 4,70 dolar tahmini arkasındaki korkunç gerçek!

  görünümler 130,250

Avrasya Yatırım

Avrasya Yatırım

15 gün önce

Borsada, dövizde bağımsız ve bilerek işlem yapmak istiyorsanız www.borsaegitimi.com sitemizi inceleyin! Eğitimlerimize katılın!

dolar ne olurdolareuroeuro ne olur

YORUMLAR
Bulent Ozturk
Bulent Ozturk 3 gün önce
Türbülans mi 🤣 daha dün bizim fabrika 150 kişiyi işten çıkardı yalancı bakan yalan ekonomi bunlarinkisi
Alperen Keskin
Alperen Keskin 7 gün önce
Doları bitcoin bitirecek zaten..yeni çağ para birimi....
hakanxcom
hakanxcom 9 gün önce
adamsın
Kenan Yeşilyurt
Kenan Yeşilyurt 10 gün önce
Vay uyanık vay ticaret durmuş tüketim parasızlıktan durmuş başarı gibi gösteriyor 😂😂😂
guven yalcintas
guven yalcintas 10 gün önce
bunlari anlatarak herr halde kayin pederini aldatiyor
bir garip yolcu
bir garip yolcu 10 gün önce
Avrasya Yatırım size çok basit bir soru sormak istiyorum . sizce Ecevit dönemi ve bir önceki koalisyon hükümetlerinde olduğu gibi memurunun maaşını bile ödeyemeyen iflasın eşiğinden dönmüş bir devletmi daha sağlam ekonomiye sahip yoksa bu hükümet dönemlerinde mi ?
Avrasya Yatırım
Avrasya Yatırım 10 gün önce
Kardesim Ecevit doneminde maaslar odeniyordu piyasada istedigin ilac vardi. Ancak simdi size tek tek sayarim ilac kitligi var. Toplam borc Ecevit donemini gecti ve buyuk hizla borc aliniyor. Ecevit neden gitti? Krizden. Kriz neden cikti? Barzaniye karsi oldugundan. Barzaniyi kim destekledi? Akp... Barzani ne yapti? Pkk'yi korudu kolladi... Suriye'ye kim saldirdi? Pyd/pkk nasil Suriye'ye geldi? Bunlari bir düsün...
TARIK ATAV
TARIK ATAV 11 gün önce
Beklentimiz 4.40
Bay Gomer
Bay Gomer 11 gün önce
Bu 4.70 tahmini kurt kapanı. Şimdi birileri hem de işi ekonomi, finans sektörüyle ilgili birileri bu tahmini destekler yönde yorum yaparsa; doğal olarak bu kitleleri kurt kapanına doğru (dikkatsizlik sonucu da olsa) sürmektir. Aman bu tahminlerin acaba doğru mu denecek tarafı yok.
35ozgur
35ozgur 11 gün önce
Devlet cialis almış vatandaş ı efektif olarak ....... !
mustafa şahin
mustafa şahin 11 gün önce
Kimin için oynuyorsun
Salih Çetin
Salih Çetin 12 gün önce
Klasik Doğu perinçek zihniyeti. ABD sın>ra askerlerini yığarsa çatışmadan nasıl müdahale edilecek? İşiniz gücünüz savaş çığırtkanlığı yapmak. Çok istiyorsan git el-nusraya katıl suriyeye götürsünler seni. Bekara eş boşamak kolay tabii.
SESSİZ
SESSİZ 12 gün önce
11milyon otel motel rezervasyonu yapilmis.6milyon kurban satilmis.3milyon kisi tatile yurt disina cikmis.avmler hinca hinc.yollarda eski araba yok.kriz nerede.battik bittim diyenler şimdi bodrumda tatildeler:)
mehmet SahinOfficall
mehmet SahinOfficall 12 gün önce
Ulan Kaç Kac Devlet Yönettiniz Kaç Yaşındasınız Ve Millete Yalan Haber Yaparak Povfovlamak Ne Adamlıga Nede Kadınlığa Sıgar... Bana Aç Gösterin Ben Acım Açlıktan ölüyorum Diyen Varmı Şimdi Seni İzlemek Adamlıga Sığmaz
sakalli haci
sakalli haci 12 gün önce
Oh olsun ,ne olursa olsun kıyamet kopsun.tayyip altında kalsın kalanlarla devam diyorum.
Onur D
Onur D 12 gün önce
Başlık hariç her şeyi anlattınız! Başlıkları mı karıştırdınız?
Batuhan Güneş
Batuhan Güneş 12 gün önce
TÜRBÜLANSA NE ZAMAN GİRDİK KRİZ Mİ VAR?ALLAA ALLAA 😂😂
Zehra Çeliker
Zehra Çeliker 12 gün önce
Değerli kardeşim, Türkiye bölünmeye gitmiyor, tamamen ortadan kalkacak. Türkiye, fiilen yıkılmış, nüfus yapısı değiştrilmiş durumdadır. Türkiye'ye arap marap nüfus yığıldı. Dağlar tepeler şantiye alanı her yer kazılıyor, deşiliyor. Madenler Avrupa ve Amerika'ya akıyor. Dereler, göller kurudu. kurak, kıraç bir ülke kaldı elde. Türkiye, bir işgal coğrafyasıdır. Ameriika'nın ve Avrupa'nın Sevr anlaşması,100 yıllık gecikmeyle, akp, kürt, islamcı iş birlkçileriyle gerçekleşti. Pontus artıkları, başardılar.
gültekin sarika
gültekin sarika 12 gün önce
Sayinkafalarikoparinsallh
Dijital Baskı Dünyası - Digital Printing World
Dijital Baskı Dünyası - Digital Printing World 12 gün önce
Ne dediğiniz belli değil sizi dinleyip şundan birkaç ay önce dolar alsaydık batmıştık. Birgün diyorsunuz dolar 9tl olacak ertesi gün çıkıp şu şöyle dedi ondan düşçek diyorsunuz. Benim anlamadığım ekonomist misiniz siyasal eleştirmenmi. Cevap ekonamistse bi b.ktan anlamadığınız son 4 aylık videolarınız izlendiğinde anlaşılır. He siyasal eleştirmenseniz yakında halk tvden teklif gelir iyisiniz. Sizin gibi halk düşmanlarına allah fırsat vermesin.
mehmet öz
mehmet öz 9 gün önce
reisin yavaş dönsün kardeş yetişemiyor millet .. politik değer denen bişey var
Ahmet Keskin
Ahmet Keskin 13 gün önce
Başka partide döneminde gecelik faiz yüzde 200 vardı akparti ne yapsa begenmiyonuz akp yedi duvelle mücadele ediyor siz oturduğunuz yerden yorum yapıyoruz
Osman karaman
Osman karaman 13 gün önce
zamlarla günü kurtarıyor yönetim milletin ve dolarcıların kafası bozulur dolarları bankadan ister, millet tüketimde frene basarsa görürüz o beratın tvetlerin gerçekliğini
ahmet oğuz
ahmet oğuz 13 gün önce
Sathi yorumlar. Hollanda Hollanda dedikleri tüccar bir ülke.Alıyor, paketliyor, satıyor. Eskinin sömürgecisi, düzenini kurmuş.Üretimi ise Konya kadar yok./ Dolar ucuzken, sanayi ara malları dışarıdan alıyordu. Aynı ara mallar şimdi Türkiye'de ucuz ve sanayimiz ara malını ülke içinden alıyor./Devlet savunma sanayisinde üstüne düşeni yapıyor. Özel Sektör de ar-ge önem versin, hep tatlı para kazanarak, hep muhalefet ederek yaşamayı bıraksın./ Hükümet kemik bıçağa dayanmadan ABD ile bir çatışma riskine elbette girmez. ABD o kadar tırı yardımı angajmanı Türkiye höt deyince bırakmak için mi yapıyor?/ Elbette ki çok dikkatli olmak lazım. Yorumcu için hava hoş. ABD'den bir garanti mi almış, iki dünya savaşının galibinden savaşmayacağına dair nasıl bir ipucu almış?
Erosstigmata
Erosstigmata 13 gün önce
Bu konuştuysa bayramdan sonra dolar 6 yı görür geçer hatta fırlayadabilir de ....
Hh Hasan
Hh Hasan 13 gün önce
TRwomen para dağıtmaya başladığından beri heryer ekonomis doldu,adamlar 4 video çekiyor günde, hepside aynı laf baydınız ice, ekonomistler paranın nereden geleceğini iyi bilirler, youtube de b..k çıkarttı ice
Melik Melikoglu
Melik Melikoglu 13 gün önce
Massallah Allah nazar dan saklasin, gene agzinizdan kan damliyor.
çatı izolasyon
çatı izolasyon 13 gün önce
hedef 2023 1$ = 1 TL
Tolga Ka
Tolga Ka 13 gün önce
Doları 10 - 15 yapamadınız bir türlü..şimdi de düşük dolar algısına başladınız yazık size yazık....
02gen 02gen
02gen 02gen 13 gün önce
Emperyalistlerle anlaşma olmaz. Emperyalistlerle savaşılır kanla,savaşla bağımsızlık kazanan bir ülkeyiz. İran, Irak, Türkiye birleşip Ypg,pkk ya saldırsın bakim o zaman 1 tane terörist kalir mı?? Emperyalist Abd ile Görüşme yapıp daha ne kadar kazık yiyecez.
Hayalden Çizim
Hayalden Çizim 13 gün önce
Daha geçen videolarınızdan birinde dolar 5 Tl'nin altına inmeli demiyor muydunuz. Her videoda izleyicileri sıfırlıyor musunuz!?
ahmet İşimtekin
ahmet İşimtekin 13 gün önce
Ekonomiyi bırakıp siyasete başlamışsın , başarılar diliyorum
U Savas
U Savas 13 gün önce
500 milyar dolar borç ne olacak ? Üretim ne olacak ? Sanayi ne olacak ? ??buharlasacakmi ? Kim kimi kandırıyor , maaşlar 1 haftada eriyor gerisi borç ,,banka kapısı gördüğümde 500 m ilerisine kaçıyoruz ..
Nizam Yigitsoy
Nizam Yigitsoy 13 gün önce
Ucunu alirlar. Ucuz dolarmis Yarramin basini alirlar
cgnlyrl
cgnlyrl 13 gün önce
Fener kümeye
Transfer Destek
Transfer Destek 13 gün önce
4' TL'de olsa dolardayız. Bu yapılanlar bu düşüş algısı 1 gecede yıkılır etrafa kafası kopuk tavuk gibi koşarsınız. Bu berbat ekonomi yönetimi, bu tüketim toplumu, bu vergilerle dönen devletin ekonomik gidişatı maalesef hayırlı değil. Daha kötüsü olduğunda kimse sizi doyurmaz siz emeğinizi paranızı dövizde altında muhafaza etmeye devam edin. 2020 ABD seçimleri bittiğinde bizim vay halimize
serkan
serkan 13 gün önce
evet türbülanstan çıktık şuan düşüyoruz
sosyal medya
sosyal medya 13 gün önce
ekonomik veri yerine siyaset yapıyorsun siyasi kötüleme kime yararı var hayinliğinden başka
Serdar Kalaycı
Serdar Kalaycı 13 gün önce
Almanya da millet 60 m2 evlerde oturuyor.Turkiye de garibanlar bile 130 m2 evlerde.Cevrenizde eski araba var mi?Şimdi pencereden bakabilirsiniz.Evler rezidans gibi.Kimse doğru dürüst çalışmadan geçiniyor.Bizde ki bilmiş ekonomistler tahminlerini tutturamadı.Bahane arıyolar.Dunyada her zaman bazı dönemler kriz olur.Herkes çalışmadan yemenin peşinde.
Eren Ozhan
Eren Ozhan 13 gün önce
1.5x de izledim kusura bakma
U A
U A 13 gün önce
Videoları daha kısa ve başlığa uygun çekseniz, daha fazla seyredilme ve beğeni alırsınız.. İlk 8 dakika tamamen dolgu malzemesi, video uzunluğu 10 dakikadan fazla olsun diye konulmuş.. Başlıktaki konuyu merak edip gelen arkadaşlar direkt olarak 08:14 başlatabilirsiniz
kerem bilici
kerem bilici 13 gün önce
Fenerbahçe liler dislike attı bile.
okan aklan
okan aklan 13 gün önce
herkes korkarken sen korkma
Atilla Tatar
Atilla Tatar 13 gün önce
Gurbetciyim ve biliyorum yaz sezonunda kur düşüyor eylülde şaha kalkıyor 3milyon gurbetçi yurda 2 ayda 10milyar euro getiriyor artı 10milyon züğürt turist 5milyar bırakıyor euroda 50 kuruş oynarsa gerisini siz hesaplayın.tesekkurler
ÖNER GÖKÇE
ÖNER GÖKÇE 13 gün önce
Sn Albayrak Ekonomi için10 kelime konuşuyorsa, 9.9 u gerçek ve akıl dışı.... derhal görevine son verilmeli...
Taşkın Yüksel
Taşkın Yüksel 14 gün önce
E cari açık iyileşir tabii çünkü yerlerde sürünen üretime bağlı ara mal, hammedde ithalatı düştü de o yüzden. .Bu mantığa göre, daha öncede söylediğim gibi hicbirsey alıp yemessek hiçbir masrafimizda olmaz ne güzel, ama o arada da açlıktan ölmüş gebermis oluveririz. ..
Bahaettin Taner ÖZGİN
Bahaettin Taner ÖZGİN 14 gün önce
Şu SES işini bir düzeltemedik lütfen düzeltelim çok değerli bilgiler veriyorsunuz ama boğuk geliyor.
ilhan celik
ilhan celik 14 gün önce
Hani yazın dolar 8 hatta 10-12 Dolar olacakdı,maf ettiniz Milleti üç kağıtçılar. Siz nede olsa youtube'dan bol bol kazanın,reklamları'da fazlalaştır hatta...daha çok girer cebine!
35ozgur
35ozgur 11 gün önce
10-12 olması şu anda TC nin çıkarları için iyi olabilir üretim yerli olmalı Çin kendi parasını düşürdü niye diş macunu bile satıyor lar bize ucuz diye alıyoruz mecburen ama işsizlik ve üretimsizlik patlıyor ülkemizde A dan Z ye kendimiz üretmek durumundayız ama her şey ithal baklagiyat ceviz badem bile ithal şok ta bim de
Meho Meho
Meho Meho 14 gün önce
Enflasyon düşüyor sigaraya 3 lira zam geliyor bu nasıl piyasa dolar düşecek demek palavra bence
Yatak Limon
Yatak Limon 14 gün önce
Yapılacak edilecek, Adama sorarlar 17 yıldır başka ülkeyi mi yonetiyorsunuz diye ?
Gariban Kurt
Gariban Kurt 14 gün önce
Saray Resmen "Pislik Yuvasi" Oldu !
Emin Karakus
Emin Karakus 14 gün önce
Çoluk çocuk ile, ilahiyat kökenli bürokratlar ile bi çüküm boyu yol alamayız.
Muhammet Sarac
Muhammet Sarac 14 gün önce
Yahu bu Amerika şirket leri dolar 6 kusurlerden düşerken niye TL değer kazanacak demedi ??
Volkan Sümer
Volkan Sümer 14 gün önce
Utanma sıkılma yok hatayı kabul etme yok yok da yok değişim yok yapamıyorum demek yok yerimi bırakayım yok yenisi gelsin yok tevazu yok yok yok yok yok şirazeleri kaymış bunların yuh ki ne yuh yazıklar olsun.
Vtera Channel
Vtera Channel 14 gün önce
Hocam fenerin kaserojen oldugu sahsiniz tarafindan da tescillensi :)
Erdal Elmas
Erdal Elmas 14 gün önce
İt ürür kervan yürür.dövüzünü bankadan al şalvar bank da sakla.düşen yerde kalmaz kalkar ve koşar.sabreden kazanacak
karahan turkyilmaz
karahan turkyilmaz 14 gün önce
üretim durmuşsa ne üretiyorsanız hammaddeyi artık yurtdışından almıyorsunuz demektir dolayısıyla yurtdışına para ödemiyorsunuz demektir buda cari açık vermiyorsunuz demektir bu üreten ülkeler için iyi bir şey değildir
serkan baş
serkan baş 14 gün önce
Sonuçta özgür bir ülke dediniz bir gülme aldı beni
YÜCEL ÖZTÜRK
YÜCEL ÖZTÜRK 14 gün önce
Albayrak ın beyni hala fetöde işgal altında. Köpürüyor.ÜLKE ÇÖKÜYOR. HİÇ SOKAĞA ÇIKIP GÖRMÜYORLARMI, HERYER SATILIK, KİRALIK. Evet acaip üretiyoruz. CEK, CAK, CEK, CAK
Unal Aslan
Unal Aslan 14 gün önce
Elektirik doğalgaz akaryakıt gıda en son sigara zam manyağı olduk ama dolar düştü ekonomi güzel yersen....
aBuZer teLkadaYıf
aBuZer teLkadaYıf 12 gün önce
Geçen sene sonlarında dolar 6,9 civarını gördüğünde akaryakıt ta 6 liralara çıkartıldı .. o devalüasyon süreciydi .. bunu '' dıj güjlerin oyunu '' diye yutturdular cahil halka .. sonra dollar 5.5 ler civarına düştü ama akaryakıt fiyatlarında krş düşme olmadı .. günü birlik göstermelik indirimleri saymazsak .. avrupada asgari ücret 1000 € üzeri ..( iflas eşiğinden dönen yunanistan da bile 700 € civarı ) .. akaryakıt 1.2- 1.3 € .. ülkemizde asgari ücret 340 € civarı .. akaryakıt fiyatı neredeyse aynı .. 1 € dan fazla .. bunun adı resmen halkını sömürmektir .!!! ve az sabredin .. yeni bir devalüasyon dalgası da kapıda .. demedi demeyin ..
Bahadır ARMAĞAN
Bahadır ARMAĞAN 14 gün önce
Silivri yolları taştan 😂
Firgan özden
Firgan özden 14 gün önce
Elinde doları olupda bu seviyelerden bozmak aptallık tır.
ergün Semerci
ergün Semerci 14 gün önce
o yabancılar tl şu kadar faiz bukar artacak türkiye batacak derken onları savun şimdi de dolar düşerse operasyon yapılmacak demekki diye algı yap yani her ne yapılırsa yapılsın bu hükümet tukaka sana göre,yazık
bilirkişi Salih
bilirkişi Salih 14 gün önce
Valla adamın söyledikleri doğru.
Selçuk GENÇ
Selçuk GENÇ 14 gün önce
Devrim bey size birşey soracağım , Ali Babacan ve ekibi muhtemel bir parti süreci iktidar tarafından erken seçim için sürecine yetişemez ve mevzuat a uygun bir şekilde yetişemezse , Saadet partisi veya iyi partiden yol alırlar mı , iyi parti bunun İçin mi yedekte tutuluyor
hüseyin kuşbudu
hüseyin kuşbudu 14 gün önce
Sonda söylediğiniz dolar dibe vurmak söyleminizi anlayamadım hocam dahada aşağıya mı gidecek
hüseyin kuşbudu
hüseyin kuşbudu 13 gün önce
Hadi inşallah
F76t4u 47kbgy
F76t4u 47kbgy 14 gün önce
Bu imkansız gibi bişey,rahat ol.
Realist Yobazsavar
Realist Yobazsavar 14 gün önce
Dincilikle, islamcilikla, dua ile vs. kalkinmis bir ulke var mi da Turkiye kalkinsin. ?
sebahattin tekin
sebahattin tekin 14 gün önce
bankadaki dolarınızı çekin herkes çeksin bak bakalım kaç lira oluyor dolar 10000 doları bir saatte bulamayan banka var isim vermiyeyim
Gerçekleri Konuşan
Gerçekleri Konuşan 14 gün önce
aynen convaynen
Göktürk Mirac
Göktürk Mirac 14 gün önce
Hocam kamu bankaları 5.56dolar topluyorlar dediniz, buralar dip olarak mı görülmeli yoksa kamu bankaları 5.56 dan aldığını zararına vererek dolara müdahale mi ediyor?
Realist Yobazsavar
Realist Yobazsavar 14 gün önce
Turk lirasini degerli tutma sebeplerinden biri de; TL cinsinden dagittiklari borclari, geri almak icin, zaman kazanmak istemeleri.
Gazi Özcan
Gazi Özcan 14 gün önce
hacım, fenerliler sana giydirmesin, en tahammülsüz taraftar kitlesidir .
Sn Ay
Sn Ay 14 gün önce
Üretim yoksa gerisi laftır.İster bakan desin isterse bakmayan desin.
"Reis"i 2023'den önce bitirecekler!
13:22
Avrasya Yatırım
görünümler 89 732
Dolarda, borsada pusuya yatan kazanacak!
15:29
Avrasya Yatırım
görünümler 73 705
POWELL & TRUMP, DOLAR İÇİN NE HEDEFLİYORLAR...?
17:23
By the way, Can You Survive Disneyland?
4:38
DanPlan
görünümler 834 845
Tainy, Anuel AA, Ozuna - Adicto
4:52
TainyVEVO
görünümler 8 105 599
UYARIYORUM! DOLAR TL DE ÇOK SERT ATAKLARA HAZIR OLUN...
14:56
HÜKÜMET PES ETTİ ! DOLARA YOL VERDİ...
14:14
BİDÜNYA YATIRIM
görünümler 38 457
Dolarda ortalık karışacak!
12:00
Avrasya Yatırım
görünümler 77 819
DİKKAT !!! DOLAR BÜTÜN SETLERİ YIKIYOR...
13:03
BİDÜNYA YATIRIM
görünümler 33 747
Dolar Neden Düştü Daha Düşer mi?
4:01
Kanal Finans
görünümler 44 062
DOLAR EN SONUNDA FIRLADI !!!
13:26
BİDÜNYA YATIRIM
görünümler 32 253
Banka Savaşları Doları Patlatacak !!!
14:38
Selçuk Geçer
görünümler 144 995
Hücum Borusu Çaldı Herkes Dolara Saldıracak !!!
14:21
Selçuk Geçer
görünümler 151 572
Dolarda büyük sürprizlere hazır olun!
16:38
Avrasya Yatırım
görünümler 195 115
DOLAR TL İÇİN ÇOK NET UYARIMDIR !!!
13:58
BİDÜNYA YATIRIM
görünümler 107 663
Dolar 1 Lira Olsa Ne Olur?
12:28
Selçuk Geçer
görünümler 73 987
Lil Tjay - F.N (Official Video)
4:05
liltjayVEVO
görünümler 2 648 688
SEPHORA "VIB SALE" TOP PICKS
26:50
Tati
görünümler 545 959
The Sims™ 4 Realm of Magic: Official Trailer
1:18
The Sims
görünümler 1 835 236
Missy Elliott - Throw It Back [Official Music Video]
4:08
Missy Elliott
görünümler 4 227 692
Accidentally breaking a $1500 monitor
5:47
The Slow Mo Guys 2
görünümler 851 165
Disney+ | Start Streaming November 12
1:57
Disney
görünümler 331 382